DLA FIRM

 

UWAGA!!!

Od poniedziałku 20.04 zapraszamy do korzystania z badań medycyny pracy. Lek. Irena Gajdamowicz będzie przyjmowała  w następujących dniach:

poniedziałek od 9:00

wtorek od 12:00

środa od 17:00

czwartek od 16:00

piątek od 11:45


pacjentów rejestrujemy wyłącznie telefonicznie na określoną godzinę!!!

Pacjent zgłaszając sie do przychodni powinien nie mieć symptomów infekcji, powinien mieć maseczkę oraz rękawiczki jednorazowe.

 

Ponadto od maja zapraszamy do korzystania z usług naszych specjalistów, do których możemy już Państwa rejestrować telefonicznie.


Za utrudnienia przepraszamy.

 

Szanowni Państwo

Ubezpieczenie zdrowotne w prywatnych lecznicach przestało być luksusem, a pracownik poważnej szanowanej firmy powinien być zdrowy, wydajny i mieć poczucie bezpieczeństwa. Publiczne przychodnie i szpitale toną w długach a pacjenci miesiącami czekają w kolejkach- publiczna „bezpłatna” służba zdrowia jest niewydolna.
Prywatne lecznice natomiast zatrudniają wykwalifikowaną kadrę pochodzącą z renomowanych klinik i Akademii Medycznych i nie cierpią na przypadłości państwowej służby zdrowia. Abonament medyczny stał się czymś oczywistym przy zatrudnianiu i motywowaniu pracownika w dobrej firmie. To lepszy gest niż podwyżka o 60zł, którą zazwyczaj zakład wydaje na podstawowy abonament dla pracownika. Już w 2004 roku Ministerstwo Zdrowia oszacowało, że polskie firmy wykupiły ok 600 000 abonamentów medycznych, liczba ta stale rośnie. Niewątpliwie istotnym jest także to, że pieniądze zainwestowane w abonament medyczny przywiążą zatrudnione osoby do danej firmy, gwarantując jej poczucie bezpieczeństwa.
W związku z powyższym polecam Państwu ofertę cenową abonamentów zdrowotnych naszej przychodni, obejmujących w standardzie badania profilaktyczne pracowników oraz ich leczenie w razie zachorowania. Pragnę poinformować ponad to, że od września 2018 obok przychodni znajduje się pracownia badań psychotechnicznych, czynna od poniedziałku do piątku oraz w pierwszą i ostatnią sobotę miesiąca.
W razie zainteresowania proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów.

Adam Iwaszko