Szanowni Państwo

Jesteśmy jedną z niewielu klinik na Dolnym Śląsku, które zajmują się zabiegami ortopedycznymi, angiologicznymi , urologicznymi, onkologicznymi, chirurgią ogólną oraz zabiegami plastycznymi wszystko bez kolejek! Pod ścisłą opieką pielęgniarek i lekarzy posiadających wieloletnie doświadczenie w swojej pracy.  Zdrowie, komfort i zadowolenie pacjenta są dla nas najważniejsze.
Blok szpitalny jest obiektem nowo powstałym, dlatego też spełnia wszystkie
najwyższe normy związane z bezpieczeństwem, czystością i przystosowaniem
do prowadzenia zabiegów. Gotowy jest przyjąć osoby niepełnosprawne.
Dostosowujemy się do najnowszych standardów, gdzie pobyt w szpitalu nie kojarzy
się już z przykrym doświadczeniem! Przeciwnie, pobyt u nas to chwila odpoczynku,
zrelaksują się Państwo w przytulnych salach!
Oferujemy 2 sale operacyjno- zabiegowe, 4 sale chorych jednoosobowe z TV, w których pacjenci czują się komfortowo i szybko wrócą do zdrowia. Zabiegi chirurgiczne przeprowadzają
doświadczeni lekarze- specjaliści z klinik Wrocławia. Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od typu zabiegu operacyjnego. W cenę zabiegu wliczone są dodatkowo konsultacje specjalistyczne, badań krwi, EKG i dodatkowych, oraz obsługę pielęgniarską.

Obecnie w budynku naszej kliniki mieści się również Centrum Medycyny Estetycznej "Dream Lift" gdzie przeprowadzane są profesjonalne zabiegi tj. korekcja zmarszczek, rewitalizacja skóry, modelowanie twarzy, ust, podbródka, odmładzanie dłoni, modelowanie sylwetki, leczenie zmian naczyniowych skóry, usuwanie zmian skórnych (chirurgiczne i laserowe), depilacja (IPL), leczenie nadpotliwości i inne. Szczegółowych informacji na temat zabiegów med. estetycznej udzielamy pod numerem telefonu 509228850 albo poprzez kontakt e-mailowy : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.dreamlift.pl

 

UWAGA!!!

 

 

Z przyjemnością pragniemy zwiadomić, że w naszym oddziale ortopedycznym chirurgii jednodniowej wykonujemy od listopada 2015r. zabiegi leczenia gonartrozy stawów kolanowych za pomocą implantacji komórek macierzystych pozyskiwanych od pacjenta metodą miniliposukcji. Jest to innowacyjna i bezpieczna metoda regeneracji chrząstek i struktur stawowych. Cena zabiegu to 3500zł.